Menu

26/9/2019

Smolná prohra mužů v posledních vteřinách

Tým mužů vítal na domácí půdě BK Labrador Ostrava. V dramatické koncovce Frýdecko-Místečtí basketbalisté neudrželi vedení a prohráli rozdílem dvou bodů: 64:62. Do zápasu jsme naskočili v okleštěné sestavě s tím že se chceme vyvarovat chyb z minulého utkání. První čtvrtinu na nás Ostrava vytáhla zónovou obranu kterou jsme dobře obehrávali a získávali volné pozice ke střelbě. Ve své hře jsme pokračovali i v druhé čtvrtině kde jsme přidali rychlý přechod i doskoky pod oběma koši.

V poločase jsme vedli 35:31. Druhý poločas jsme začali skvěle a svůj náskok jsme natáhli až na 13 bodů. Poté byla bodová pauza a soupeř se pomalu dotahoval. V poslední čtvrtině jsme bojovali za vítězství ale poslední střela Ostravského hráče padla do koše ze tří bodového oblouku. „Chtěl bych pochválit všechny hráče, kteří bojovali o každý balón. Viděli jsme zlepšení jak při doskocích tak i ve střelbě jak ze střední vzdálenosti tak i za 3 body – trefili jsme se desetkrát. Zlepšení určitě musíme podat v trestných hodech,“ komentuje utkání Petr Olka.