Menu

25/6/2024

Poslední turnaj U11 v sezoně 23/24

Naše děvčata jsme přihlásili na letošní poslední turnaj v sezoně, který se konal v Ostravě. Ve skupině nás čekalo pět soupeřů, dva dívčí, dva namixované a jeden ryze chlapecký.

V pátek jsme turnaj zahájili proti namixovanému týmu Jiskra Kyjov. Už od začátku šlo vidět, že soupeř má vyšší kvalitu, kterou potvrdil i v dalších utkáních. Holky přesto bojovaly statečně a zápas jsme odehráli důstojně.
V podvečer nás čekal v této sezóně již tradiční soupeř Basket Ostrava. Na soupeře jsme si věřili a zápas jsme chtěli vyhrát. Děvčata předvedla několik pěkných akcí a hra byla v pěkném tempu. Zápas se nám povedl a výhra byla naše.
V sobotu dopoledne jsme odehráli zápas proti polské Raciborzi. Chvílemi to byla vyrovnaná partie, holky bojovaly, ale soupeř nám nedal nic zadarmo a šel si za vítězstvím.
Sobotní druhý zápas holky vyhlížely s napětím, jelikož jsme hráli proti chlapeckému týmu z Hladnova. Po pár minutách holky pochopily, že hrát se dá s každým a snažily se celý zápas, co to šlo. Na vítězství to nebylo, ale kluci poznali, že holky z Frýdku se jich nebojí!
Poslední nedělní zápas proti Opavě jsme věřili, že vyhrajeme. Utkání bylo vyrovnané, plné napětí a na závěr i emocí. Konečná prohra o tři body nás trochu mrzí. Na druhou stranu takové zápasy dají děvčatům plno zkušeností a posílí je do dalších zápasů!
Pro některé to byl poslední turnaj v téhle sestavě a jsme rádi, že jsme mohli být u toho, protože holky i celý tým je super! Věříme, že si holky turnaj užily jako my a těšíme se na další.

Partneři