Menu

16/12/2023

Herní období 9.12.-10.12.2023 očima našich U12

V tomto víkendu odehrála děvčata celkem 4 zápasy. Sobotní dvě utkání byly v rámci OP a nedělní odstartovaly naši účast na kvalifikaci o NF. V obou dnech odehrála své zápasy s bilancí jedné prohry a jedné výhry.

V sobotu jsme odehráli další dvě utkání v rámci OP. V naší sestavě jsme drželi 3 čtvrtiny zápasu. Poslední čtvrtina pak byla z naší strany utopií a zápas tak skončil rozdílem 30 bodů v náš neprospěch, 61:33.
Jelikož nás v druhém utkání doplnily 3 hráčky z kategorie U14, tak zápas vypadal jinak. Utkání jsme vyhráli 39:57 a za to patří hráčkám gratulace. Obě utkání nám ukázala naše nedostatky. Musíme zapracovat na přihrávkách a na uvolňování se bez míče. Tam jsme po dobu obou zápasů hořeli. V tréninku se zvětší zátěž i nároky na osvojení si individuálních činností jednotlivce. Bude to těžké, ale není to nic, co by holky nezvládly.

V neděli jsme na kvalifikaci o NF U12 nastoupili proti týmům SBŠ Třinec a SBŠ Ostrava. Proti družstvu z Třince plnily naše holky vše, na čem jsme dohodli. Do utkání nastoupily všechny naše hráčky a skoro vše, na co jsme sáhli, nám vyšlo. Utkání jsme vyhráli větším bodovým rozdílem, 79:19. Proti silné SBŠ Ostravě jsme šli s tím, že nemáme co ztratit a do utkání dáme vše, abychom soupeře aspoň co nejvíce potrápili. Holky do utkání vletěly s odhodláním a maximální bojovností. A to také neslo své ovoce. Hrál se vyrovnaný basketbal. Nejmenší bodový rozdíl byl o jeden bod. Snažili jsme se a bojovali o co nejlepší výsledek. Nakonec jsme ale prohráli o devět bodů, 42:51. Za obě utkání si holky zaslouží obrovskou pochvalu. V obou utkáních jsme jako tým odevzdali 100%, a tak to má být. Pro nás trenéry holky vyhrály oba dva zápasy. Rodičům děkujeme za obrovskou podporu. Skvěle jste fandili a podporovali náš tým.