Menu

16/12/2023

Vítězná předehrávka našich U14

Během předehrávky našich U14 s Havířovem se naše holky vzchopily, otočily skóre a zápas dotáhly k vítězství.

Ve středu jsme předehrávali čtrnácté kolo s Havířovem. Holky vstoupily do zápasu s velkou nervozitou, z čehož pramenilo obrovské množství ztrát. Ve třetí minutě jsme měli 10 ztracených míčů! „Odměnou“ nám byl výsledek 11:27 pro Havířov. Druhá čtvrtina byla o poznání lepší, přestali jsme ztrácet míče a postupně zmenšovat manko. Stav v poločase byl 27:41. Do druhé půle konečně nastoupil náš BK Frýdek Místek. Tým šlapal a přesně plnil zadané pokyny. Výsledek po třetím hracím období byl 55:49 pro soupeře. V poslední periodě se nervozita překlopila na stranu Havířova a v páté minutě jsme se poprvé dostali do vedení. Záhy však přišla trojka od Havířova. V tento moment nastal čas pro našeho šestého hráče v podobě rodičů, kteří naše děvčata neskutečně podpořili a podrželi v těžkém momentu. Holky si už vítězství nenechaly ujít a vyhrály 72:66! Velká gratulace holkám a díky rodičům.