Menu

24/11/2023

Herní výsledky 17.-19.11.2023

Ohlédnutí za víkendem, ve kterém své zápasy odehrály družstva kategorie U12,U14 a U17. Bylo odehráno celkem 6 utkání v poměru 5 výher a 1 prohry.

18.11.2023 – 12:45

Kadetky U17: Nadregionální liga

BK Frýdek-Místek : Vsetínský Basket 197:11

Hodnocení Máji:
V sobotu 18.11. jsme zavítali na palubovku Vsetínského Basketu. Na zápas jsme jeli s očekáváním snadné výhry, čehož se nám bez problémů podařilo docílit. Bylo poznat, že holky ze Vsetína mají mnohem méně zkušeností a tak se nám dařilo těžit z jednoduchých zisků. I přes několik neproměněných šancí nakonec na tabuli svítilo skóre 11:197 jasně v náš prospěch.

BK Frýdek-Místek : SK Bruntál 89:42

Během tohoto prodlouženého víkendu měly naše U14 velmi náročný program. V pátek jsme odehráli utkání s Olomoucí s výsledkem 42:59 ve prospěch soupeře. Nám se totiž podařila pouze 1. čtvrtina, kterou jsme vyhráli poměrem 13:12. Ve 2. čtvrtině jsme bohužel na Olomouc vůbec nestačili a prohráli tuto část 7:19. V dalším průběhu utkání jsme už neměli síly na to, abychom obrátili skóre v náš prospěch. V sobotu jsme odehráli utkání s Javorníkem a v neděli s Bruntálem. Museli jsme se popasovat s náročným cestováním a únavou z náročného programu. Hráčky to ale zvládly na výbornou a obě utkání skočily v náš prospěch. S Javorníkem jsme vyhráli 83:22 a v neděli s Bruntálem 89:42. Hráčky si zasluhují pochvalu za svůj přístup k takto nabitému programu a odměnou jim byly 2 výhry. Rovněž rodičům hráček děkujeme, že nás vzorně povzbuzovali a vytvořily nám téměř domácí prostředí. Trenéři a hráčky jsou za takovou morální podporu hodně vděční.
Moc děkujeme!!

18.11.2023 – 9:00 a 10:15

Mladší minižákyně U12: Oblastní přebor

BK Frýdek-Místek : BK Start Ostrava 91:23 a 76:19

V sobotu jsme odehráli další dvě utkání, OP U12, proti týmu Start Ostrava. Obě utkání jsme vyhráli větším rozdílem. Největším přínosem z toho všeho ale je, že se do utkání zapojily všechny hráčky. Hlavně také naši nováčci, kteří začali hrát teprve letos a dvěma z nich se dokonce povedlo dát si hned svůj první koš. Dobrá práce! Nyní se ale musíme vrátit zpět do tréninkového procesu, připravit se na dalšího soupeře a hlavně na první kolo o NF.