Menu

14/11/2023

Herní výsledky za období 7.11. - 13.11.2023

Tento týden nám začal už v úterý, kdy si naši Muži vybojovali vítězství nad BK Odry B. Během víkendu odehrála svá utkání také obě družstva kategorie U11 a U19.

BK Frýdek : OSK Olomouc 73:32

V sobotu jsme si zajeli zahrát 2 zápasy do Ostravy. První zápas jsme odehráli proti SBŠ Ostravě, která nás porazila, sice těsně, ale porazila. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a souboj byl napínavý a vyrovnaný až do posledních chvil. V poslední čtvrtině ale naše děvčata bohužel usnula na vavřínech. V útoku všechny hráčky stály pouze na místě, míče nám padaly z rukou, neproměňovali jsme šance, na doskoky jsme se úplně vykašlali a v obraně jsme asi spali. Zápas jsme nakonec prohráli 30:39. Druhým naším soupeřem bylo družstvo z Olomouce. Z počátku to vypadalo, že to bude stejně napínavý souboj jako s Ostravou. Po nějaké době se nám ale podařilo odskočit a zápas dotáhnout do vítězného konce. Poslední čtvrtinu si dokonce odtrénovala Valča s Kájou, což jsou starší hráčky z kategorie U17, které nad trenérskou dráhou teprve uvažují.

11.11.2023 – 18:00 a 12.11.2023 – 10:00
Juniorky U19: Celostátní liga
BK Frýdek-Místek : Basket Ostrava 32:81 a 30:86

O víkendu jsme hráli dvakrát s týmem Basket Ostrava. Ostrava je v čele naší skupiny a v zápasech to bylo znát. Náš tým je mladší, tvoří ho převážně holky ročníku 2007 a 2008 (4× a 4×), což bylo také vidět. Soupeřova agresivní obrana nám během obou zápasů nedělala vůbec dobře. Měli jsme z ní spoustu vynucených chyb. Děvčata z Ostravy na tom byla o hodně lépe, nejen basketbalově ale úplně ve všech směrech. Ale i přes to chci naše holky pochválit za to, že nesklopily hlavy a bojovaly dál, i když náskok soupeře rostl. Dnes jsme sice nepřecházeli střelecké pozice, ale bohužel jsme jich spoustu nedali. Holky, hlavu vzhůru, příště to bude určitě lepší.