Menu

18/9/2023

Výsledky soutěžních utkání 11.9. – 17.9.

Během víkendu, 16.9.-17.9.2023, jsme na domácí půdě zahájili naši basketbalovou sezónu. Odehráli jsme celkem dvě úspěšné utkání.

V sobotu 16.9.2023 jsme zahájili sezónu doma proti Mohelnici. Do utkání jsme vstoupili aktivní nátlakovou obranou, kterou jsme v posledních týdnech trénovali. Bohužel nedisciplinovanost nás dostala hned do problému s fauly, kdy ve 2 minutě musela střídat naše rozehrávačka, která se dopustila 3 porušení pravidel. Celkově jsme však působili velmi aktivním dojmem, kdy jsme první dějství vyhráli 30:7. Zbytek zápasu se vedl v podobném duchu a my tak mohli navyšovat náš náskok bod po bodu. Hned v prvním zápase jsme překonali 100 bodovou hranici. Mezi příjemné překvapení se určitě zařadily všechny 3 hráčky z kategorie U14, které do týmu, bez jediného společného tréninku, skvěle zapadly.

V neděli nás čekaly soupeřky z Krnova. Začátek zápasu nám moc nevycházel a tropily jsme jednu hloupou chybu za druhou. Jenom v první čtvrtině jsme vyprodukovali 12 nevynucených chyb. Naštěstí pro nás nás soupeř za tyto pochybení nepotrestal. Druhá čtvrtina rozhodla o vítězi utkání a tak jsme mohli vyzkoušet postavit čistě U15 sestavu, která hrála se soupeřem také vyrovnanou partii.